Rodinný dom s veľkým pozemkom v Liesku

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Liesku

229.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Tvrdošín
Mesto: Liesek

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj - exkluzívne


Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Liesek s rovinatým pozemkom o výmere približne 1450m2.

Dom je murovaný, postavený z tehly a užívaný od roku 1979, ideálny na rekoštrukciu podľa vlastných predstáv,ale jeho výhodou je aj zachovalý a obývateľný momentálny stav domu, ktorý je možne užívať po kúpe ihneď aj bez nevyhnutnej rekonštrukcie.Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu, kanalizáciu a plyn,krytina strechy eternit , čiastočne podpivničený a vykurovaný je ústredním kúrením na plyn a pevné palivo, v roku 2023 bol menený nový plynový kotol Protherm, do domu vedú tri vchody, vdaka čomu je možné obývať ho ako samostatné bytové jednotky, poprípade spojiť bývanie s podnikaním.
Pri vstupe na prízemí je zádverie, chodba, kotolňa, komora, kúpelňa a oddelené WC, kuchyňa, dve izby a špajza, vymenené plastové okná.
Schodisko vedie na prvé poschodie, kde je samostatná bytová jednotka so 4 izbami, ktorá prešla čiastočnou rekonštrukciou :vymenené plastové okná 3 sklo 6 komorové, balkónové dvere, podlahy v izbách, stierky, kúpelňa a kuchyňa sú v pôvodnom stave.
Ďalšie schodisko vedie do podkrovia, kde je otvorený priestor pre odkladanie vecí alebo aj možnosť vytvoriť obytny priestor.

Dom je výnimočný svojim krásnym, udržiavaným a rozľahlým rovinatým pozemkom, ktorý je oplotený a vďaka svojej výmere je možné na ňom postaviť ďalšie objekty.

Cena 229 900€

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Celková rozloha1450 m²
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti